• DSC_0051_942x300
  • DSC_0052_942x300
  • DSC_0337_942x300
  • slideshow
  • DSCF0876_942x300
Skip to content
Jesteś w:
Kula Włochowska Utwórz PDF Drukuj Poleć znajomemu

Pierwszy numer "Kuli Włochowskiej" wyszedł w lipcu 2002 roku. Od początku ideą naszego Stowarzyszenia było, aby "Kula" była bezpłatna i aby poruszałanajważniejsze kwestie związane z naszą lokalną społecznością. Dystrybucję prowadzimy poprzez sieć zaprzyjaźnionych sklepików oraz poprzez bezpośrednie wrzucanie do skrzynek pocztowych mieszkańców. 

Po kilkuletniej przerwie, w 2014 roku dzięki dofinansowaniu z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich oraz programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG udało nam się reaktywować "Kulę". Zachęcamy wszystkich mieszkańców do jej współtworzenia! W poszczególnych wydaniach poruszamy takie tematy jak m.in. wpływ mieszkańców na kształtowanie przestrzeni we Włochach, historia Miasta Ogrodu, działalność lokalnych organizacji pozarządowych czy bieżące tematy związane z funkcjonowaniem samorządu.    

fio_mpips_logo150.jpg

  

 

 

 

baner.jpg

 

 

 

 
 
Projekt Aktywni mieszkańcy kształtują przestrzeń Miasta-Ogrodu Włochy 2014-2015 realizowany jest w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG. fba-logo.jpg
 
pfdim-logo.jpg
 
eea-logo.jpg
Projekt strony został sfinansowany ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich 2014 w ramach programu
fio-logo.jpg

Informacja o ciasteczkach

buy cheap levitra usa

Portal Informacyjny- Stowarzyszenie Sąsiedzkie Włochy to informacje na tematy takie jak: Dzielnica Włochy, Stare Włochy, Nowe Włochy.